Kamuoyuna!(06.06.2024)

📍TBMM
Kanun Teklifinden Geri Çekilen 26’ıncı Madde Hakkında❗
KAMUOYUNA!
TBMM’ye sunulan Kanun Teklifinin 26. maddesinin geri çekilmesi kararı sonrası Derneğimizin ilk açıklamasının uygun olmadığı Üyelerimizden ve Ortak Deklerasyonda imzası bulunanlardan gelen talepler başta olmak üzere bu şekilde açıklamanın oluşan birlikteliğe zarar verecek nitelikte anlaşıldığı,
İlk açıklamada amacımızın elde edilen birliktelik sonucu kanun teklifinden geri çekilen maddenin kazanımını vurgulamaktı. Bununla birlikte açıklamamızın tamamen yanlış anlaşıldığı değerlendirildiğinden,
Açıklamanın içeriğinin DHMİ’de uzun zaman sonra Sendika ve Derneklerin biraya gelerek güç birliği yapmasına zarar vereceği görüldüğünden,
Söz konusu AÇIKLAMAMIZ tamamen Sosyal Medyalarımızdan KALDIRILMIŞTIR.
HAVAÇAD Derneği Tüzüğünün 2.1.2 maddesinde belirtilen 8 maddeden biri olan “Katılımcı, Siyaset Dışı ve Tarafsız Bir Yönetim Anlayışı” ilkesini önemseyen duruşundan asla taviz vermeden yoluna devam edecektir.
HAVAÇAD Derneği her daim Üyelerin taleplerine göre kararlarını gözden geçirecek kadar demokratik iradesini ortaya koymaktan geri adım atmaz.
Üyelerimizin ve Çalışanlarımızın, Sosyal ve Özlük haklarını savunmak için Sendika ve Derneklerle ortak buluşma noktamızı her daim koruyacağımızı beyan ediyoruz.
Gelinen bu aşamada Sendika ve Derneklerin 26. maddenin geri çekilmesiyle ilgili yapacağı ORTAK AÇIKLAMAYA gerekli adımı atmaya hazırız.
Bununla birlikte Kanun Teklifindeki 26. maddenin geri çekilmesinde gerekli hassasiyeti gösteren başta Sayın TBMM Grup Başkanı, Sayın Komisyon Başkanı ve Üyelerine, Sayın Ulaştıma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir URALOĞLU’na, DHMİ Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin KESKİN’e, UÇMS, TUS, BTS Genel Başkanları ile ortak deklarasyonda imzası bulunan Dernek Başkanlarına, Hizmet kolumuzda faaliyet gösteren Sendikalara ve Genel Başkanlarına, Tüm Üyelerimize ve Kıymetli Basın Yayın Organlarına içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"