AÇIKLAMA

Kıymetli Üyelerimiz,

Havacılık Hizmetleri Sınıfı, Havacılık Hizmetleri Uzmanı ve Havacılık Tazminatı ile Promosyon hakkında üyelerimizden gelen yoğun sorular üzerine etraflı ve detaylı bir açıklama yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

HAVAÇAD Derneği Yönetimi olarak yaptığımız ziyaretler ve sonrasında edindiğimiz bilgilere göre aşağıdaki açıklamalarımız mevcut süreçle ilgili olup sonucuna karar vericiler karar verecek olup kararlar aşamasında İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanların sesi HAVAÇAD Derneğinin faaliyetleri yetkililerce de net olarak görülmektedir.

Bu minvalde Yetkili Makamları ve ilgili STKları ziyaretlerde sunduğumuz ve sizlere paylaştığımız resmi yazılarımızda belirttiğimiz;

⬇️

1-Havacılık Hizmetleri Sınıfı, DHMİde önemli bir değişimin başlangıcı olacak ve İdari Çalışanların Hizmet sınıfının değişmesi emeklilik dahil bir çok alanda kurumumuzun değerini artıracak bir değişim olacaktır. Resmi yazımız yetkililerce incelenmektedir.

2-Havacılık Hizmetleri Uzmanı ile birlikte kurumsal olaral unvam yapımız değişecek ve uluslararası alanda daha nitelikli bir insan kaynağı yapısına kavuşacağız. Resmi yazımız Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Personel Genel Müdürü, DHMİ Yetkilileri ve ilgili STKlar tarafından incelemesi sürmekte olup, sonucu bizlere paylaşılacaktır. Süreci takip etmekteyiz. Uzmanlık konusu SHGM tarafında ve Mesleki Yeterlilik Kurumuyla tarafımızdan görüşmeleri yapılacaktır. Sizlerle de paylaşılacaktır.

3-Havacılık Tazminatı çalışmaları 2 çalışma şeklinde çalışma yürütülürken; İdari Çalışanların mesleki örgütü olarak ortaya çıkmamızla birlikte ve genel olarak herkesin kabul edeceği görüş ağır bastığından tek çalışma olarak yukarıdan aşağıya tüm unvanlarda ayrımcılık yapılmadan adalet ölçüsünde tazminatların (milli maliyetlerde de unvan sınırlaması olmadığı tespit edildiğinden) yeni bir kanuni düzenleme yapılması koşuluyla kuruluşumuzda iş barışını tesis edecek şekilde kurulan komisyonca çalışmaların sürdüğü anlaşılmaktadır.

4-Promosyonların ekonomik gelişmelere göre güncellenmesi çalışmaları Bankaların yıllık ödemelerin bu konuda kalmadığı, 2023 Ocak ayında memur maaşların artışıyla birlikte yeniden değerlendirileceği ve promosyon güncellenmesinin o zaman yapılmasının daha uygun olacağı anlaşılmaktadır.

Tüm bu süreçlerin yanında Üyeliklerimizin artması ve sosyal medyayı yoğun kullanmanız (RT VE BEĞENİ çok olması) etkili olmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

TWEETİMİZ

⬇️

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"