“DHMİ İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanlar Günü Kutlu Olsun!”

7 Haziran “DHMİ İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanlar Günü Kutlu Olsun!”

DHMİ Tarafından işletilen Havalimanlarında uçuş, can ve yer emniyetinin 7/24 saat esasına göre hava ve kara tarafı faaliyetlerinde ülkemizin havacılıktaki lider kuruluş olma yolunda; mesleki uzmanlıkları ve yetkinlikleriyle, teknolojiyi sürekli takip edip DHMİ’nin tüm faaliyetlerini ve sistemlerini yeni gelişmelerle eşgüdümlü hale getiren, havacılık sektörüne çağ atlatan projelere emek veren, havalimanlarımızın yolcu ve çevre odaklı bir hassasiyetle işletilmesine katkı sağlayan Havacılık İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanların katkısı önemlidir.

Derneğimizin misyonu, vizyonu ve temel ilkeleri ışığında DHMİ’nin elde ettiği ve hedeflediği başarılara özverili mesaileri ve alın terleri ile katkıda bulunan başta kıymetli Üyelerimiz olmak üzere Havacılık İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanların  7 Haziran “DHMİ İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanlar Günü” Kutlu Olsun!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"