Kamuoyuna!(05.06.2024)

KAMUOYUNA!
UÇMS+TUS+BTS ve Derneğimizinde katıldığı 8 Derneğin Ortak Deklerasyonunda belirtilen taleplerimizin tüm Çalışanları kapsayacak şekilde Kanun Teklifinin 26. maddesinin geri çekildiği Yetkili Sendika tarafından sosyal medya üzerinden açıklanmıştır.
HAVAÇAD olarak, söz konusu teklifin komisyondan geri çekilmesi sonrası tarafımıza ortak bildiri yönünde herhangi teklif gelmemiştir.
Devletimizin tüm DHMİ Çalışanlarını kapsayacak şekilde yeni düzenleme yapacağına yönelik bu adım üzerine “Eylem Yapmama” kararımızı ilan ettik.
Bunun sonucunda açıklamımızın yalnızca bir kısmının cımbızlanarak, Derneğimizin haksız yere itham edilmesi ve hedef gösterilmesi iyi niyetten uzaktır.
Biz, HAVAÇAD olarak Adaletsizliğe karşı ilgili komisyon tarafından yapılan  Kanun Teklifinin 26. maddesinin geri çekilmesi kararına olumlu bir reaksiyon gösterdik. Ancak bu durumun herhangi olumsuz yere çekilmesi ve Derneğimizin hedef gösterilmesi kabul edilemez!
Sonuç olarak Üyelerimizin ve Çalışanlarımızın, Sosyal ve Özlük haklarını savunmak için Sendika ve Derneklerle ortak buluşma noktamızı her daim koruyacağımızı beyan ediyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"