Kamuoyuna!(05.06.2024)

 

KANUN TEKLİFİNDEKİ 26. MADDENİN TBMMDE KOMİSYONDAN GERİ ÇEKİLMESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA…
KAMUOYUNA!
KANUN TEKLİFİNDEKİ 26. MADDENİN TBMMDE KOMİSYONDAN GERİ ÇEKİLMESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA. ..
Daha önceden kamuoyuna açıklandığı üzere; havacılık sektörü başta olmak üzere ulaştırma sektörüne ilişkin maddeleri içerir Kanun Teklifinin 26. maddesi, çalışanlar arasında büyük huzursuzluk yaratmıştır.
Bahse konu MADDENİN TBMMde KOMİSYONDAN GERİ ÇEKİLMESİ memnuniyet yaratmıştır.
Yeniden yapılacak yasal düzenlemede tarafların ve tüm STK’ ların katılımıyla ve ortak akılla alınacak karar sonrası, herkes için adil bir çalışmanın başlatılması tek arzumuzdur.
Bu çalışma tamamlanıncaya kadar, bağlı olduğumuz Bakanlığımızın ,Kuruluşumuzun ve Dünya’da zirveye yürüyen Türkiye Sivil Havacılığının itibarını zedeleyecek hiçbir faaliyette bulunulmaması, Havayolu şirketleri başta olmak üzere ilgili tüm Kurum Kuruluşları maddi zarara uğratacak, yolcu ve ekip mağduriyetleri oluşturacak uçuş, can ve mal emniyetini riske sokacak her türlü eylemin karşısında olacağımızın bilinmesi hususunu kamuoyuna ve tüm paydaşlara saygıyla duyururuz.
Bununla birlikte kanun teklifindeki 26. maddenin geri çekilmesinde gerekli hassasiyeti gösteren başta Ulaştıma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir URALOĞLU’na, DHMİ Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin KESKİN’e, UÇMS, TUS, BTS Genel Başkanları ile ortak deklarasyonda imzası bulunan Dernek Başkanlarına, Hizmet kolumuzda faaliyet gösteren Sendikalara ve Genel Başkanlarına, Tüm Üyelerimize ve Kıymetli Basın Yayın Organlarına içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"