KAMUOYUNA! (09.06.2024)

KAMUOYUNA!

Bakanlığımızın ve Kuruluşumuzun, ‘’taleplerimiz noktasında yapacağı’’ çalışmalara her türlü katkıyı vereceğimizi deklare ediyor ve Bakanlığımızın aldığı ‘’her kesimi rahatlatacak” bir çalışma yapma gayretini önemsiyoruz.

Ülkemiz çıkarlarını gözeterek ilgili sürecin tüm kesimlerin faydasına olacak şekilde yürütülmesi temel hedefimizdir.

Tüm yasal haklarımızı kullanırken hiçbir koşulda Ülkemizi ve Çalışanlarımızı zor durumda bırakmama gayreti içerisinde ve hiçbir kesime “koz vermeden ’’ daha güçlü olarak çıkma çabasındayız.

Tüm sendika ve derneklerimizi töhmet altında bırakma amacı güden söylemleri tümden reddediyoruz.

Bu süreç tamamlanıncaya kadar, sağduyulu bir şekilde “ortak bir akıl” ile çalışmaların yapılması arzusundayız.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"