Derneğimiz Açıklaması

Sayı     : 06-148-191/56                                            28/12/2023

Konu   : Taleplerimiz.

 HAVAÇAD DERNEĞİ AÇIKLAMASIDIR

             Derneğimiz kurulduğu günden bugüne yaklaşık 1,5 yılı aşan süreçte tüzüğümüzde belirtilen üyelerimizin talepleri için üyelerinden aldiği güçle aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu bağlamda, Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ) Genel Müdürlüğü ve Havalimanlarında görev yapan üyelerimiz olan;

İDARİ ÇALIŞANLAR olarak ÖNCELİKLİ TALEPLERİMİZ:

1)  Havacılık Hizmetleri Uzmanı ihdas edilmesi,

2) Havacılık Hizmetleri Sınıfına geçirilmeleri,

3) Havacılık Tazminatında Mağduriyet Yaşamamaları,

4) Temel Ücret Skalasının Ayarlaması yapılması hususları başta olmak üzere diğer taleplerimizin olumlu sonuçlanması için gerek DHMİ Üst Yönetimi ile gerekse de ilgili STK’larla görüşmelerimiz devam etmektedir.

Geldiğimiz bu aşamada; HAVACILIK TAZMİNATI çalışmalarının yapıldığı ve ilgili kurumlar nezdinde görüşmeler sürdüğü gündemde olduğundan; söz konusu tazminatta yapılacak yeni kanuni düzenlemeye ilişkin yasal çalışmalar aşaması öncesinde Havacılık Tazminatında İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanların gerek 1. Gruba alınması gerekse de hedef kitlemizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için dün olduğu gibi bugün de her türlü desteği vereceğine inandığımız Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızdan ve Sayın DHMİ Genel Müdürümüzden gerekli desteği beklemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YÖNETİM KURULU

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"