DHMİ’den Kutlama Mesajı

7 HAZİRAN DHMİ İŞLETME HİZMETLERİ VE İDARİ ÇALIŞANLAR GÜNÜ İÇİN DHMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN KESKİN TARAFINDAN DHMİ WEB SİTESİNDE VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA GÜNÜMÜZÜ KUTLAMA MESAJI YAYIMLANDI.

SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZE BİZLERE VERDİĞİ DESTEKLERDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

“YK BAŞKANI ve GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN’İN 7 HAZİRAN DHMİ İŞLETME HİZMETLERİ VE İDARİ ÇALIŞANLAR GÜNÜ MESAJI

Sayın Cumhurbaşkanımızın eşsiz vizyonu, Bakanlığımızın destekleri ve doksan yıllık şanlı geçmişimizin kadrolarımıza kazandırdığı tecrübe ile son 20 yılda Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerine imza atarak kuruluşumuzu bir dünya markası haline getirmenin mutluluğu içindeyiz.

Vatanımızın her bir köşesine teknolojik alt yapısı ile emsallerini geride bırakan, mimarisiyle göz kamaştıran havalimanları kazandırdık. Bunun yanında son teknoloji ürünü sistem ve donanımlarla, yolcu odaklı yönetim anlayışıyla hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz. Yolcu trafiği kategorisinde dünya ve Avrupa sıralamalarında zirvedeki yerimizi koruyoruz.

Havacılığın ülkemizin geleceği için taşıdığı önemin farkında olarak, başarılarımızla yetinmeyip Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yeni hedeflere ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor, ülkemizin şahlanış dönemine yakışır yolcu ve çevre dostu projelerimize yenilerini ekliyoruz.

Bugün ülkemizin havacılıktaki söz sahibi konumunda; mesleki uzmanlıkları ve yetkinlikleriyle, teknolojiyi sürekli takip edip tüm faaliyetlerimizi ve sistemlerimizi yeni gelişmelerle eşgüdümlü hale getiren, sektöre çağ atlatan projelerimiz için emek veren, havalimanlarımızın yolcu ve çevre odaklı bir hassasiyetle işletilmesine katkı sağlayan çalışanlarımızın katkısı önemlidir.

Elde ettiğimiz ve hedeflediğimiz başarılara özverili mesaileri ve alın terleri ile katkıda bulunan kıymetli mesai arkadaşlarımızın 7 Haziran DHMİ İşletme Hizmetleri ve İdari Çalışanlar Günü Kutlu Olsun!”

Hüseyin KESKİN
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

https://www.dhmi.gov.tr/Sayfalar/Haber/yk-baskani-ve-genel-mudurumuz-huseyin-keskinin-7-haziran-dhmi-isletme-hizmetleri-ve-idari-calisanlar-gunu-mesaji.aspx

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"