KAMUOYUNA

Sayı     : 06-148-191/13                                                                                             12/04/2023

Konu  : İdari Çalışanlar Olarak Taleplerimiz.

HAVAÇAD DERNEĞİ AÇIKLAMASIDIR

Demokrasilerde STK’lar üyelerinden gelen talepleriyle faaliyetlerini sürdürmekle birlikte yersiz ve anlamsız hiçbir kınama ve tehditle faaliyetlerini sürdürmemeleri gerekmektedir. Bu hususta dünden bugüne HAVAÇAD Derneğimizin duruşu üyelerinin çıkarları gereğidir. Bu duruşumuz tüzüğümüzle dernek yöneticilerini bağlayan temel ilkelerimizde açıkca belirtilmiş olup temel ilkelerimizden asla geri adım atmayacağız.

HAVAÇAD Derneği olarak üyelerimizin haklı talepleri olan 35 talebimizden bir tanesinin bile Kurum İdari Kurulu(KİK) gündemine alınmamasının ve taleplerimizin yok sayılmasının gerekçeli açıklanmasını istediğimiz AÇIKLAMAMIZA, YETKİLİ SENDİKA, tarafından üyelerimiz ve hedef kitlemiz olan İDARİ ÇALIŞANLARIN taleplerini görmezden gelen kınama açıklaması aslında İdari Çalışanlara karşı ULAŞTIRMA MEMUR-SEN’in taleplerimize kapalı olduğunun göstergesidir.

Dernek Yöneticilerini hedef alan olumsuz açıklamalar esasen HAVAÇAD Derneğinin tüzel kişiliğini ve üyelerini hedef almıştır.

Derneğimiz kuruluşundan bugüne tüm faaliyetlerini Kurumlarla ve STK’larla işbirliği içinde NEZAKETLİ, YAPICI VE KATILIMCI DEMOKRASİ anlayışıyla nitelikli üyelerinden aldığı destekle sürdürmektedir.

Ulaştırma Memur-Sen tarafından derneğimiz ve üyelerine karşı yapılan talihsiz açıklamayı üzüntü ile izlemiş bulunmaktayız.

Dernek olarak Ulaştırma Memur-Sen Sendikası ile herhangi bir sorunumuz bulunmamakta olup, üyelerimizin ve idari çalışanların taleplerini KİK’de gündeme getirmeyen mevcut sendikanın yöneticileridir. “Mevcut Yöneticiler” olduğu sürece Ulaştırma Memur-Sen Sendikası ile herhangi bir görüşme gerçekleştirmeyeceğimizi bununla birlikte üyelerimizin hakkını sonuna kadar savunacağımızdan kimsenin şüphesinin olmaması gerektiği bildiririz.

Değerli üyelerimiz tarafından yıllardır dile getirilen taleplerimiz çalışma haline getirilerek hiçbir sendika ayırtetmezsin üyelerimizin haklı taleplerini bildirmekten biz gurur duyarken karşı tarafın bu durumu kişiselleştirip derneğimiz kullanılarak üyelerimizi hedef almasını esefle kınıyoruz.

Üyelerimizin sendikal faaliyetlere yönelik kararlarına hüküm koyma hakkı hiçbirimizin elinde değildir. Üyelerimiz gelişen durumlara karşı her türlü değerlendirmeyi kendi iradeleriyle yapma hakkına sahiptirler.

            Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
"

Ігровий автомат Nitropolis 3 — це найновіше доповнення до франшизи Nitropolis

Після близького зіткнення з сержантом Нітро Вулфом у попередніх версіях Nitropolis 2 банді довелося поспішно тікати з міста. Вони знайшли гарне місце на півдні, де прийняли свій пустотливий спосіб життя. Ось тут і починається пригода ігрового автомата Nitropolis 3 у казино www.postgg.com.

Як і слід було очікувати, якщо ви грали в попередню версію, слот Nitropolis 3 має оригінальний дизайн і чудові додаткові функції, а ігровий процес надзвичайно веселий. Він оснащений 6 барабанами та 4 рядами, які можна розширити до максимум 8. Ставки починаються лише від 0,20$ і можуть доходити до 50$ за обертання. Найбільша виплата в грі в 50 000 разів перевищує загальну ставку.

"